Pobierz Beaver Buildera!

  
Beaver Interactive to polski, stuprocentowo amatorski, dwuosobowy zespół tworzący niezależne gry komputerowe. Działamy już od okołu piętnastu lat i jesteśmy jednym z najważniejszych tego teamów na polskiej scenie Game Makera. Co ciekawe, wszystkie nasze produkcje są w pełni darmowe, dlatego już teraz możesz pobrać je na swój dysk i napawać się rozgrywką. Połamania klawiatury!

Czytaj dalej...

Odwiedź też:
Nasz kanał na YouTube
GM Clan
Patykowy blog kulturalny
Dawidsu Chords
Indie DBBomber Dual 2

BD2 zapowiedziany jest dopiero na przyszły rok, ale jest na co czekać. Rozgrywka jest rozwinięciem takich produkcji jak Bomber Man czy Dyna Blaster. Do naszej wersji dodaliśmy między innymi tryb single player i szczyptę naszego specyficznego humoru.

Czytaj dalej...

WIĘCEJ GIER...Beaver Builder

Prace nad naszą najnowszą platformówką logiczną nareszcie dobiegły końca. Teraz macie szansę sami sprawdzić, jak trudne może się okazać przepychanie drewnianych skrzynek. Zapraszamy do pobrania gry i łamania sobie głowy i przede wszystkim tworzenia własnych plansz!

Czytaj dalej...

WIĘCEJ GIER...Zarówno strona internetowa, jak i zawarte na niej materiały (a w szczególności gry) są dziełem twórców i ich własnością. Zabrania się ich rozprowadzania w celach zarobkowych.